Partneri - Knowledge Club

Partneri

Spoločnost' Cisco, USA, je najväčší developer technológii počítačových sietí na svete, ktoré sú základom pre prenos dát, telefoniju a video pre korporátnoho segmentu. Knowledge Club Slovakia s.r.o je autorizovaným školiacim partnerom Cisco od roku 2016.
Human Growth Kazachstan je školiace centrum so sídlom v Almaty v Kazachstane. Od roku 2009 realizujú efektívne medzinárodné školiacie programy v oblasti IT, biznesu, informačnej bezpečnosti, riadenia projektov a ďalších.
Ukrajinsky školiaci centrum "Accent Profi", Kyjev, Ukrajina, sa špecializuje na realizáciu vlastných kurzov pre inžinierov IT, užívateľov a vývojárov. Spoločnosť Accent Profi v spolupráci s inými vzdelávacími spoločnosťami tiež vykonáva autorizované kurzy na Linux, Redhat, Microsoft, Oracle a produkty iných vendorov.
Softline Uzbekistan, Taškent, Uzbekistan, má rozsiahle skúsenosti a hlboké znalosti v oblastiach, ako je napríklad vydávanie licencií softvérových riešen', založených na platformách Microsoft, virtualizácie, certifikácia bezpečnosti informácií, unified communications, hardvérovych riešen', riadenie biznes-procesov.
Školiaci centrum " Microtest", Moskva, Rusko, založený v roku 1996 rovnakým systémovým integrátorom, sa zameriava hlavne na školenie a certifikáciu IT profesionálov. Microtest je jedným z lídrov na trhu IT v Rusku a vykonáva autorizované školenia Cisco, Huawei, Microsoft a niekoľkých ďalších predajcov.
Holandská společnost’ One2train, Breda, je školiace centrum, ktorý sa zameriava na sieťové bezpečnostné školenia, bezdrôtové siete a VoIP technológií, pracujúci hlavne v krajinách Beneluxu. Hlavným cieľovým publikom spoločnosti One2train sú inžinieri systémov a správcovia siete. S využitím vlastných vyvinutých vzdelávacich programov a rozsiahlu partnerskú sieť, One2train môže ponúknuť celý rad školen’ a certifikáciu výrobcov, ako sú Cisco, CompTIA, CWNP (Certified Wireless Network Professional), Microsoft a VMware.
Kiprský technický inštitút Computrain vo meste Nikózia je predné školiace stredisko a vedúce postavenie v praktickom výcviku manažérov a technikov, spolu s dodržiavaniem najvyšších štandardov kvality.
IT Education Academy (ITEA), Kiev, Ukrajina je ukrajinský školiaci projekt pre komplexné školenie a rozvoj IT profesionálov, ktorí budú môcť dať Ukrajine patrí ku svetovej špičke v oblasti IT. Ich najlepší absolventi obdržjá stáže vo veľkých spoločnostiach IT s následnými pracovnými príležitosťami.